Türk Hemşireler Derneği’nden Başkan Kurt’a Ziyaret

Türk Hemşireler Derneği Eskişehir Şubesi mensupları, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti.Türk Hemşireler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Emel İrtem ve Yönetim Kurulu üyeleri ile sağlık sektörü ve dernek çalışmaları...

Türk Hemşireler Derneği’nden Başkan Kurt’a Ziyaret
Türk Hemşireler Derneği Eskişehir Şubesi mensupları, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti.
Türk Hemşireler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Emel İrtem ve Yönetim Kurulu üyeleri ile sağlık sektörü ve dernek çalışmaları hakkında sohbet eden Başkan Kurt, dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Kurt, “Son yıllarda sağlık sektörünün özelleştirilmesinden dolayı, o idealist hekimler, hemşireler ve sağlıkçılar yavaş yavaş kayboluyor, dolayısıyla bu durum sizin derneklerinize yansıyor. Türk Hemşireler Derneği’nin geçmişteki aktif hali son zamanlarda unutulma seviyesine geldi. Sağlıktaki olumsuz politikalar Eskişehir’e de yansıyor. Eskişehir’de ciddi anlamda potansiyel var ama sağlık özelleşince bu iş hak olmaktan çıkıyor” dedi.
Türk Hemşireler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Emel İrtem ise, Odunpazarı Belediyesi’nden çalışmaları için destek istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327