Türkiye Kamu-sen Bilecik İl Temsilcisi Ömer Yel:

Türkiye Kamu-Sen Bilecik İl Temsilcisi Ömer Yel, son günlerde ülkede yaşanan olaylarla ilgili bir basın bildirisi yayımladı.Yel, yaptığı açıklamada, Türkiye Kamu-Sen olarak uzun yıllardan beri uygulanan politikalar nedeniyle ülkenin bir bataklığa...

Türkiye Kamu-sen Bilecik İl Temsilcisi Ömer Yel:
Türkiye Kamu-Sen Bilecik İl Temsilcisi Ömer Yel, son günlerde ülkede yaşanan olaylarla ilgili bir basın bildirisi yayımladı.
Yel, yaptığı açıklamada, Türkiye Kamu-Sen olarak uzun yıllardan beri uygulanan politikalar nedeniyle ülkenin bir bataklığa doğru gittiğini söylemelerine rağmen, stratejik derinlik, değerli yalnızlık, kardeşlik projesi, medeniyetler ittifakı gibi dışı süslü içi boş kavramlarla ülkenin bir kaosa sürüklendiğinin iddia etti. Ayn-el Arab’ı (Kobani) savunmak adına Türkiye’nin şehirlerini yakıp yıkıp, kan gölüne çeviren hainler olduğunu belirten Yel, “Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde eşit vatandaşlar olarak yaşadıkları ve her türlü haktan faydalandıkları bir devletin askerini, polisini, pusu kurarak alçakça arkadan vuracaklarına, gitsinler şehirlerini savunsunlar. Ancak gördük ki, bu hainler sadece ekmeğini, aşını yediği vatanın evlatlarını hain pusularda sırtlarından vurmayı becerebiliyorlar. ’Bilmem kaç gündür kan akmadı’ diye propaganda yapanlara karşı Türkiye Kamu-Sen olarak bu süreç sonunda daha fazla kan akacağını anlatmaya çalıştık. Buna karşın birileri bizi ’Bu süreci hayvanlar bile anladı ama bazıları anlamadı’ diyerek itham etmeye kalkıştı. Gelinen noktada haklı çıkmanın üzüntüsünü yaşamakla birlikte, aklı, izanı ve mantığı olanların, bu ihanet sürecine destek vermeyeceğini bir kere daha görmüş olduk. Bu bakımdan, her geçen gün ülkemizin önü alınamaz bir uçuruma doğru sürüklendiğini görmenin derin endişesi içerisinde, tarihi bir uyarı daha yapmak gereği hasıl olmuştur. İçeride; bu ihanet projesinden derhal vazgeçilmeli, eski Türkiye, yeni Türkiye gibi kavramlarla kamu görevlilerinin, devlet kurumlarının birbirine düşman edilerek siyasi rant sağlanmasına son verilmeli, devletin ve milletin değerleriyle yeniden barışılmalı, milli değerlerimizin içinin boşaltılmasına bir son verilmelidir” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327