Türkiye'nin en önemli yolu trafiğe kapatılıyor

Türkiye'deki ulaşımın ana damaları arasında sayılan İstanbul-Ankara otoyolunda, üstyapı çalışmaları nedeniyle, trafiğin 2 şeritten sağlanacak.

Türkiye'nin en önemli yolu trafiğe kapatılıyor
Kocaeli Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, gerçekleştirilecek üstyapı çalışmaları nedeniyle, TEM otoyolu sağ şeritte İstanbul-Ankara yönünde şerit daraltması yapılacağı, trafiğin İstanbul-Ankara yönünde 2 şeritten sağlanacağı ve bugün başlanacak çalışmaların 15 Eylül'de bitirileceği kaydedildi.

1 EYLÜL'DE TAMAMLANACAK

Açıklamada, aynı iş kapsamında K1 Kavşağı Dilovası gişeler-Muallimköy viyadüğü arası kuzey yol şerit genişletme çalışmaları nedeniyle, TEM otoyolu Dilovası gişelerden, İstanbul ve Ankara katılım yönlerinin trafiğe kapatılacağı ve bugün başlanan çalışmaların 1 Eylül'de tamamlanacağı belirtildi.

SÜRÜCÜLER DİKKAT

Çalışma süresince sınav günleri, bayram günleri gibi özel günler göz önünde bulundurularak, trafik düzenlemeleri buna göre yapılacağı ifade edilen açıklamada, çalışmalar sırasında geçici trafik işaretlemelerinin yapılacağı, bu nedenle sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerektiği bildirildi.

 
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2015, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327