Tütüncü Diyarbakırlılar Derneği’ni Ziyaret Etti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Diyarbakırlılar Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Diyarbakırlılar Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Antalya Şubesi ziyaretine,...

Tütüncü Diyarbakırlılar Derneği’ni Ziyaret Etti
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Diyarbakırlılar Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Diyarbakırlılar Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Antalya Şubesi ziyaretine, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Dilaver Tanık, Bahattin Bayraktar, Ak Parti Kepez ilçe Başkanı Yusuf İşeri, Diyarbakırlılar Vakfı Antalya Şubesi Başkanı Ragıp Buyurkan ve yönetimi katıldı.
Başkan Hakan Tütüncü sivil toplum kuruluşlarının yaptıkları çalışmaların fedakarlık istediğine dikkat çekerek, yerel yönetimlerin, sivil toplum kuruluşların çalışmalarına destek vermesi gerektiğinin altını çizdi. Başkan Tütüncü, "Devlet ve yerel yönetim olarak bunu başarabilirsek, sivil toplum kuruluşlarımız, büyük bir gayreti ortaya koyarak toplumu daha farklı yönlere taşıyacak adımları atacaklardır. Bu hareket de topluma ivme kazandıracaktır" ifadesini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327