Tysd Didim Şubesi Şirnak Ve Ağrı’daki Öğrencilere Ulaştı

Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Didim Şubesi üyeleri, 2015 yılının ilk etkinliğini Nurullah Kocabıyık İlköğretim Okulu Anasınfı düzenlemesi için gerçekleştirdi.Türkiye Yardım Sevenler Derneği Didim Şubesi üyeleri 2015 yılının...

Tysd Didim Şubesi Şirnak Ve Ağrı’daki Öğrencilere Ulaştı
Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Didim Şubesi üyeleri, 2015 yılının ilk etkinliğini Nurullah Kocabıyık İlköğretim Okulu Anasınfı düzenlemesi için gerçekleştirdi.
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Didim Şubesi üyeleri 2015 yılının ilk kahvaltısında bir araya geldi. Etkinlikte Yönetim Kurulu üyesi ve Didim Rotaract Kulübü Başkanı Eylem Aydın bilgilendirmesiyle, TYSD Didim Şubesi olarak Şırnak ve Ağrı’daki öğrencilere yardımda bulunacaklarını ifade eden TYSD Didim Şube Başkanı Deniz Baylan “2440 Rotaract Kulüplerinin Şırnak 75.Yıl İlköğretim Okulu’nun 360 öğrencisini donatmayı, birebir isim listesiyle üstlendik. Bu okulun dışında Ağrı Patnos’daki 15 öğrenciyi bu projeye dahil ettik. Hatırımızı kırmaya LC Waikiki’ye, TYSD Bakırköy Şubemize, müteşekkiriz. Karlı, buzlu günlerde o kadar çocuğumuza ulaşabildik. Üyelerimizle, bizi yalnız bırakmayan gönül dostlarımıza canı gönülden teşekkürler” dedi.
TSYD Didim Şube Başkanı Deniz Baylan süreç içerisinde Didim’deki okullara da aynı firma aracılığıyla 23 Nisan’da ve Kurban Bayramında toplam bin 200 öğrenciye yardım anlamında ulaştıklarını da sözlerine ekledi.
Kahvaltı sonrasında Didim Rotarcat Kulübü katkılarından dolayı TYSD Didim Şubesi adına Başkan Deniz Baylan’a teşekkür plaketi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327