Üç şüphelinin ifadelerine başvurulmuş

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaralı olarak bulunan Rabia Naz Vatan’ın ölümüne ilişkin ilginç gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı.

Üç şüphelinin ifadelerine başvurulmuş

Savcılığın, “kasten öldürme” suçu nedeniyle şüpheli M.V., G.V. ve B.V.’yi gözaltına alıp, ifadelerine başvurduğu öğrenildi. Kesin delil bulunamadığı için bu üç kişinin serbest bırakıldığı belirlendi. TBMM Rabia Naz’ın Ölümünü Araştırma Komisyonu’nun dünkü toplantısında konuşan özel ekipteki Kıdemli Başpolis Memuru Hüseyin Emir, Rabia’nın geçtiği güzergâhtaki 20 kişiyle görüşüldüğünü belirterek, “Ören yolu üzerinde herhangi bir kaza olması durumunda görülmemesi ve duyulmaması ihtimalini bulamadık. Sıfır ihtimal. Kaza diye bir ihtimal yok” dedi.

Rabia’nın düştükten sonraki fotoğraflarını paylaşan Emir, fotoğraflardaki tüm yaralanma izlerinin, materyallerin “yüksekten düşme”ye işaret ettiğini dile getirdi. Çatıdaki kiremitin yerinden oynadığı bilgisini açıklayan Emir, kiremitin fındıklık alana bakan tarafta olduğunu ve yüksekten düşmeyi destekleyecek bir emare içerdiğini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327