Uçakta taciz eden iş adamını rezil etti

Hindistan'da bu kez tacize uğrayan genç bir kadın kendisini taciz eden adamı önce bütün uçağa ardından tüm dünyaya rezil etti.

Uçakta taciz eden iş adamını rezil etti
Hindistan'da 60 yaşındaki adam tarafından taciz edilen genç bir kadın adamı tüm uçağa rezil etti.

Adam koltukların arasındaki aralıktan elini uzatarak kadına dokunmaya çalıştı.

Genç kadın ilk seferde anlam veremedi ancak adam kadını ellemeye devam edince bir anda çılgına döndü. Ayağa kalkarak bağırmaya başlayan kadın adamı tüm uçağa rezil etti. “Bana dokunan bu adam oldukça bilinen ve zengin bir iş adamı. Herkes onun kim olduğunu öğrensin” diye bağırmaya başladı.

Tüm olanları da cep telefonuyla kayda alan kadın adamın kendisinden özür dilemesini istedi. Tacizi kabul eden ve özür dileyen adam yüzünü eliyle kapatmaya çalıştı. Genç kadın “bu ilk sefer değil değil mi? Daha önce de yaptın. Yine yapacaksın. Ama bunu tekrar yaparsan bu görüntülerle seni rezil ederim” diye bağırmaya devam etti.

Uçakta yerinden kıpırdamasına izin verilmeyen adamdan taciz mağduru kadın şikayetçi oldu ve adam yere indikten sonra polis nezaretinde karakola götürüldü. Olayın ardından genç kadın adamın ceza alacağına inanmadığı için bu görüntüleri internette paylaşarak kendi intikamını kendisi aldı.  Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327