UÇHİSAR MADRİD FİTUR TURİZM FUARI’NDA TANITILDI

İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenen FITUR Turizm Fuarı’nda Uçhisar’ın tanıtımı yapıldı.165 ülkeden yüzlerce profesyonel katılımcının yer aldığı fuara katılan seyahat acenteleri ile toplantılar yapılırken çeşitli tur operatörü...

UÇHİSAR MADRİD FİTUR TURİZM FUARI’NDA TANITILDI
İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenen FITUR Turizm Fuarı’nda Uçhisar’ın tanıtımı yapıldı.
165 ülkeden yüzlerce profesyonel katılımcının yer aldığı fuara katılan seyahat acenteleri ile toplantılar yapılırken çeşitli tur operatörü yöneticileriyle görüşülerek Uçhisar ve Kapadokya’nın tanıtımı gerçekleştirildi. Kapadokya bölgesinin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uçhisar beldesinin tanıtımını gerçekleştiren heyette Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Belediye Meclis Üyesi Fatih Ülkü ve Basın Halkla İlişkiler Müdürü Özge Önderoğlu Akkuyu ve balon firması sahibi İ. Alper Katrancı yer aldı.
Dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini ve ziyaretçileri ağırlayan fuarda Uçhisar Belediyesi olarak Turizm Bakanlığı standında yer aldıklarını belirten Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, tanıtım çalışmalarının önemini vurgulayarak, “28 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenen ve dünyanın sayılı turizm fuarları arasında yer alan FITUR Turizm Fuarı’na da ilk kez katılım sağlayarak kasabamızı tanıttık. Nevşehir’den katılan tek belediye olduk. Uçhisar’ı ve Kapadokya’yı fuarı ziyaret eden yabancı konuklara, tur operatörleri ve seyahat acentalarına anlatma fırsatını yakaladık. Bölgemizin tarihi ve doğal değerlerini vurgulayarak, Kapadokya destinasyonunun dünyada tek olduğunu belirttik.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327