ÜCRETSİZ BUZ PATENİ KURSLARINA BÜYÜK İLGİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Olimpik Buz Sporları Tesisi’nde gerçekleştirdiği ücretsiz buz pateni kursları vatandaştan yoğun ilgi görüyor.Kocaeli büyükşehir Belediyesi’nin Olimpik Buz sporları Tesisinde gerçekleştirdiği ücretsiz...

ÜCRETSİZ BUZ PATENİ KURSLARINA BÜYÜK İLGİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Olimpik Buz Sporları Tesisi’nde gerçekleştirdiği ücretsiz buz pateni kursları vatandaştan yoğun ilgi görüyor.
Kocaeli büyükşehir Belediyesi’nin Olimpik Buz sporları Tesisinde gerçekleştirdiği ücretsiz buz pateni kursları vatandaştan ilgi görmeye devam ediyor.
Daha önce 70 TL olan kurslar, Kasım ayında başlatılan uygulama ile ücretsiz oldu. İki ay içinde yaklaşık 650 kişi, Olimpik Buz Sporları Tesisi’ne kayıt yaptırdı.
Ücretsiz buz pateni kursları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin altı kişilik eğitmen kadrosu tarafından yürütülüyor. Buz pateni eğitmenleri, derslerde ilk olarak temel buz pateni eğitimi veriyor. Vatandaşlar ücretsiz kurslardan hafta sonları 10.00 ile 14.00 arasında yararlanabiliyor.
Buz pateni ve buz hokeyi kurslarından ücretsiz yararlanmak isteyen vatandaşlar için başvuru süresi ise devam ediyor. Başvurular, Olimpik Buz Sporları Tesisi’nin Şirintepe Mah. D-100 Karayolu üzerindeki adresine yapılıyor. Vatandaşlar tesisin (0262) 226 60 96 telefonundan da konuyla ilgili bilgi edinebilir. Tesis programı ile ilgili detaylı bilgiye ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olanwww.kocaeli.bel.tr adresi üzerindeki linkinden ulaşılabilir.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327