Ula’da Kış Dönemi Kursları Başlıyor

Muğla’daki odalar içinde en aktif kurs düzenleyen oda olarak bilinen Ula Esnaf Odası, kış dönemi kursları için hazırlıklarını tamamlıyor.Ula Esnaf Odası Başkanı Kemal Özçelik, kalorifer ateşleyiciliği, hızlandırılmış bilgisayar,...

Ula’da Kış Dönemi Kursları Başlıyor
Muğla’daki odalar içinde en aktif kurs düzenleyen oda olarak bilinen Ula Esnaf Odası, kış dönemi kursları için hazırlıklarını tamamlıyor.
Ula Esnaf Odası Başkanı Kemal Özçelik, kalorifer ateşleyiciliği, hızlandırılmış bilgisayar, cankurtaran ön büro elemanı ve havuz operatörlüğü kursları için 12 kişilik sayıya ulaştığı takdirde alanlarına göre hijyen eğitimi kursları düzenlemeye devam edeceklerini açıkladı. Özçelik, “Düzenlenmiş ve düzenlenmekte olduğumuz kurslarımız Ula Halk Eğim Merkezi ile işbirliği içerisinde Milli Eğitim onaylı olarak yürütülmekte ve başvurular başladı” dedi.
Özçelik Ula ve Ula’nın diğer mahallerinde düzenlenen kurslara katılan ve belgesini almayan esnaf ve vatandaşların belgelerini Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası’ndan alabileceklerini açıkladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327