Uluslararası Adana 3. Tango Festivali Başlıyor

Adana’da bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan Tango Festivali 23 Ekim 2014 Perşembe günü Şinasi Efendi Sokak’ta halka açık milonga ile başlayacak.Festival 26 Ekim Pazar gününe kadar her akşam değişik mekanlardaki etkinliklerle gerçekleşecek....

Uluslararası Adana 3. Tango Festivali Başlıyor
Adana’da bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan Tango Festivali 23 Ekim 2014 Perşembe günü Şinasi Efendi Sokak’ta halka açık milonga ile başlayacak.
Festival 26 Ekim Pazar gününe kadar her akşam değişik mekanlardaki etkinliklerle gerçekleşecek. Rusya ve Arjantin’den ünlü tangocuların katılacağı festivalde Rusya’nın dünyaca ünlü tango orkestrası Solo Tango Orkestra ile Arjantin’den Demian Garcia - Fatima Vitale, Miguel Calvo - Pelin Calvo çiftleri, İstanbul’dan Utku Küley - İris Başak Doğru çifti de performanslarını sergileyecek.
Festival 23 Ekim saat 21.00’de, her yıl olduğu gibi Ziyapaşa Bulvarı’nda Şinasi Efendi Sokağı’nda halka açık olarak açılış danslarıyla başlayacak. 24 Ekim saat 21.00’de Tarihi Adana Kız Lisesi’nde Demian Garcia - Fatima Vitale ve 25 Ekim saat 21:00’de Sheraton Otel’de Miguel Calvo - Pelin Calvo ile İstanbul’dan Utku Küley - İris Başak Doğru çiftlerinin şovları sahnelenecek. 26 Ekim saat 20:00’de Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda Solo Tango Orkestrası konser verecek ve dansçılar şovlarını sergileyecek.
Festivalin etkinlik biletleri, Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Gişesi, Leman Kültür Merkezi ile Casa De La Danza Dans Evi’nden temin edilebiliyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327