Uluslararası Pamuk Birliği Kahramanmaraş’ta Toplandı

Uluslararası Pamuk Birliği (ICA) Başkanı Mohit Shah ve İcra Direktörü Kai Hughes, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda iplik üretimi yapan firmalarla özel toplantıda bir araya geldi.Toplantı, Uluslararası Pamuk Birliği tarafından yapılan...

Uluslararası Pamuk Birliği Kahramanmaraş’ta Toplandı
Uluslararası Pamuk Birliği (ICA) Başkanı Mohit Shah ve İcra Direktörü Kai Hughes, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda iplik üretimi yapan firmalarla özel toplantıda bir araya geldi.
Toplantı, Uluslararası Pamuk Birliği tarafından yapılan çalışmaların sinevizyon eşliğinde tanıtılmasıyla başladı.
Ardından Uluslararası Pamuk Birliği Başkanı Mohit Shah ve İcra Direktörü Kai Hughes, Kahramanmaraş ziyaretlerinin nedeni hakkında katılımcılara bilgi verdi.
Mohit Shah, "Bir yıl içerisinde Liverpool Pamuk Birliği’nin dünyaya açılması amacıyla geniş çaplı bir program düzenledik. Hindistan, Pakistan, Çin, Türkiye, Fransa, Avustralya ve Vietnam gibi ülkelere ziyaretler gerçekleştirdik. Oralarda üreticilerle fikir alışverişinde bulunduk. Birliğimizin amacını ve kurallarını anlattık. Neden var olduğumuzla ilgili bilgiler verdik. Amacımız sizlerle birlikte olmak, değişen dünyadaki ticarette ICA’nın yaptığı çalışmaları sizlere aktarabilmek. Kurallarımızı ve çalışma şartlarımızı anlatmayı amaçlıyoruz" ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327