Ümit Karan'dan Caner Erkin'i kızdıracak açıklama

Galatasaray'ın eski futbolcusu Ümit Karan özel hayatıyla gündemden düşmeyen Caner Erkin'i kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Ümit Karan'dan Caner Erkin'i kızdıracak açıklama
 Yeşil sahaların ardından ekranda da başarı sağlayan Ümit Karan, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Caner Erkin – Asena Erkin çifti hakkında düşünceleri sorulan Karan, “Allah kimseyi o duruma düşürmesin.” dedi.

Ümit Karan’ın açıklamaları şöyle;

"BİZ BU KADAR MODERN BİR ÜLKE DEĞİLİZ"

Caner Erkin’in hayatı ağır ve zor bir hayat. Erkeğin özel hayatı gündeme gelebilir, ama kadının hayatı ön plana çıktığı zaman büyük sıkıntılar doğuyor. Biz bu kadar modern bir ülke değiliz. Malum olaylar ortaya çıktığında Türkiye’de herkesin nutku tutuldu ama onların hayatı, onların ilişkisi. Reklamın kötüsü olmaz sözü var ya; tüm bu olaylar da Caner’in eşinin işine yaradı.

”ALLAH KİMSEYİ CANER'İN DURUMA DÜŞÜRMESİN”

Allah kimseyi o duruma düşürmesin. Şu an bile dilim tutuyor, konuşamıyorum. Bence Caner karısına sahip çıkmaya çalışıyor, çok da seviyor karısını.
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2014, 12:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
memet ali
memet ali - 5 yıl Önce

reklamında bir ölçüsü vardır. bence caner o kadından boşanmalı. yoksa eşiyle ilgili çok olumsuz eleştiriler duyacaktır. kapalılığa karşıyım ama çıplaklığada karşıyım.

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327