Ünal Aysal'dan zehir zemberek sözler

Başkanlığı bırakacağını açıkladığı günden beri eleştirilerin hedefi olan Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, daha fazla dayanamadı. Aysal, kendisi için ağır sözler sarf eden Abdurrahim Albayrak'a sert çıktı.

Ünal Aysal'dan zehir zemberek sözler

Milliyet'in haberine göre; Galatasaray’da Abdurrahim Albayrak’ın Ünal Aysal ve yönetimi hakkında yaptığı sert açıklamalara Aysal’dan zehir zemberek bir yanıt geldi.

Önce Mancini’nin ayrılması ve Prandelli’nin gelişine açıklık getiren Aysal, “Mancini’yi beş dakikada getirdim, 5 dakikada da öpüşerek ayrıldık. Prandelli için de aynı şey geçerlidir. Daha önce de açıklamıştım ama iyi anlaşılmamış, ya da anlamak istememişler. Sözleşmede cezai madde olmadığını bir kez daha belirtmek isterim. Mancini nasıl ayrıldıysa, Prandelli ile de beş dakikada öpüşüp ayrılabilirler. Ama isterlerse” dedi.

"DÖRT TAKIM MESELESİ YANLIŞ ANLAŞILDI"

Dört takım çalıştırma meselesini de anlatan Aysal, “Sanırım o da anlaşılmamış. Bu benim bir hayalimdi. Avrupa’da Galatasaray ismiyle özdeşleşen dört takım olmasını istiyordum. Ama sözleşmede bununla ilgili herhangi bir şey zaten yok” ifadesini kullandı.

"VERİLMEYECEK HİÇBİR HESABIM YOK"

“Bu yönetim enkaz edebiyatı üzerinden beni vurmaya çalışıp meşhur olmak istiyor” diyen Ünal Aysal, sözlerini şöyle tamamladı:
“Daha düne kadar kapımda dolaşıp bana yalvaranların bu yaptıkları açıklamaları anlamak mümkün değil. Her türlü yalan yanlış ifadeye rağmen, Galatasaray’ı düşünerek konuşmama düşüncesindeydim. Ama şahsıma yapılan bu açıklamalara dayanamadım. Ben buradayım. Ve verilmeyecek hiçbir hesabım yok. Ayrılmadan önce uluslararası bağımsız denetim kuruluşlarına yaptırdığım çalışmalar ortada. O raporda her şey ayrıntılarıyla yazıyor. Gerekirse bundan sonra da başka açıklamalar yapabilirim. Umarım buna mecbur kalmam.” 


Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327