Ünal Aysal'ın eşi evi terk etti mi?

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın eşi Fani Aysal'ın evi terk ettiği ve haftalarca eve uğramadığı öne sürülmüştü. Fani Aysal konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Ünal Aysal'ın eşi evi terk etti mi?

Evi terk ettiği ileri sürülen Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın eşi Fani Aysal, “Kesinlikle aptalca! Bu akşamki maçta beraberiz” açıklamasını yaptı. Ünal Aysal da, “Karalama furyası” dedi.

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın eşi Fani Aysal’ın evi terk ettiğini ve haftalardır uğramadığını ileri sürdü. Büyük yankı yaratan bu iddiaya her iki taraftan da yanıt geldi.

Vatan Gazetesi’ne konuşan Ünal Aysal, “Katiyetle doğru değil. Bu akşamki maçta zaten yanımda. Herkes görecek. Her yönden karalama furyası devam ediyor” dedi.

Fani Aysal ise, Hürriyet Kelebek’ten Sinem Vural’a yaptığı açıklamada, ayrılık iddiası için, “Kesinlikle aptalca! Ben İstanbul’dayım. Bu akşamki maçta olacağım. Çok mutluyuz, bu haber hakkında başka da bir şey demek istemiyorum. Kim gördüyse yanlış görmüş“ ifadesini kullandı.Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327