Ünal, Yeni Yönetimini Tanıttı

Temmuz ayında yönetim değişikliğine giden Ak Parti Menteşe ilçe teşkilatında yeni yönetim basına tanıtıldı.Menteşe İlçe Başkanlığına atanan Erdoğan Ünal, yeni yönetim kurulunu oluşturdu. Yönetim kurulu üyeleri ile kahvaltıda bir...

Ünal, Yeni Yönetimini Tanıttı
Temmuz ayında yönetim değişikliğine giden Ak Parti Menteşe ilçe teşkilatında yeni yönetim basına tanıtıldı.
Menteşe İlçe Başkanlığına atanan Erdoğan Ünal, yeni yönetim kurulunu oluşturdu. Yönetim kurulu üyeleri ile kahvaltıda bir araya gelen AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal yaptığı açıklamada, “Temmuz ayında Genel merkez Teşkilat Başkanımız Süleyman Soylu ve o dönemde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güveni ile bayrak yarışında Menteşe İlçe Başkanlığına atandım. Biz de ekip olarak teslim aldığımız bu bayrağı en iyi yerlere getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Göreve geldiğimiz kısa zaman diliminde bir bayram, bir miting ve Cumhurbaşkanlığı seçimini atlattık. Ben ve ekibim bu kısa süreçte Menteşe ilçesinde 30 Mart’ta yüzde 27 olan oy oranımızı yüzde 32’ye çıkardık. Bu başarıda, bu davaya ve bize güvenen tüm Muğlalı hemşehrilerime teşekkür ederim.” Dedi.
AK Parti Menteşe İlçe Yönetim Kurulu İlçe Başkanı ile birlikte 25 kişiden oluşurken, kahvaltılı basın toplantısına İl Başkanı Nihat Öztürk de katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327