Ünilig Voleybol Karşılaşmaları Başladı

2014-2015 Üniversiteler Arası (ÜNİLİG) Voleybol Ligi, Malatya’da start aldı.İnönü Üniversitesi BESYO Spor Salonunda yapılan ilk maça Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen,...

Ünilig Voleybol Karşılaşmaları Başladı
2014-2015 Üniversiteler Arası (ÜNİLİG) Voleybol Ligi, Malatya’da start aldı.
İnönü Üniversitesi BESYO Spor Salonunda yapılan ilk maça Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Üniversite Sporları İl Temsilcisi Aziz Ilkım katıldı.
İnönü Üniversitesi BESYO Spor Salonunda yapılan ilk maçta Malatya İnönü Üniversitesi ile Tunceli Üniversitesi karşı karşıya geldi. Malatya İnönü Üniversitesinin 3-0 kazandığı ve fair-play içinde geçen müsabaka sonunda her iki takım sporcuları, hakemler ve protokolün katıldığı bir aile fotoğrafı çektirdi.
Malatya İnönü Üniversitesi F Grubunda yer alırken gurubundaki diğer üniversiteler ise şöyle Bingöl Üniversitesi Diyarbakır Dicle Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi, Malatya İnönü Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Tunceli Üniversitesi yer alıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327