Üniversite-işletme İş Birliği Protokolü İmzalandi

Anadolu Üniversitesi ile Galeri Kristal Turizm İnşaat Pazarlama Ticaret A.Ş. arasındaki 2 yıllık çözüm ortaklığı içeren kurumsal, sürdürülebilir ve sistemli bir Üniversite-İşletme iş birliği protokolü, Rektörlük Ofisi’nde imzalandı.Protokol...

Üniversite-işletme İş Birliği Protokolü İmzalandi
Anadolu Üniversitesi ile Galeri Kristal Turizm İnşaat Pazarlama Ticaret A.Ş. arasındaki 2 yıllık çözüm ortaklığı içeren kurumsal, sürdürülebilir ve sistemli bir Üniversite-İşletme iş birliği protokolü, Rektörlük Ofisi’nde imzalandı.
Protokol imza törenine, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Güney, Crystal Hotels İnsan Kaynakları Koordinatörü İhsan Somuncu, Crystal Hotels Yönetim Kurulu Danışmanı Adil Gürkan ve Crystal Hotels-Crystal Palace Luxury Resort & Spa Genel Müdürü Lemi Küçük katıldı.
Protokolün amacı şöyle:
“İşletme ile üniversite arasında, üniversitenin akademik personelinin ve öğrencilerinin (Açıköğretim Fakültesi’nin stajı olan ilgili programlarına yurt dışından Batı Avrupa, Kosova, Makedonya ve Azerbaycan’a kayıt yaptıran öğrencileri dâhil olmak üzere) eğitim-öğretimlerine katkı sağlamak.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327