Üniversite Yönetiminden Vali Çiçek’e Ziyaret

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muğla Valisi Amir Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Vali Çiçek’e yeni görevinde başarılar dileyen Rektör Harmandar: “Sayın...

Üniversite Yönetiminden Vali Çiçek’e Ziyaret
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Muğla Valisi Amir Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Vali Çiçek’e yeni görevinde başarılar dileyen Rektör Harmandar: “Sayın Valim, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yönetim Kurulu olarak ilimize hoş geldiniz diyorum. Üniversite olarak her zaman yanınızdayız. Güzel Muğla’ya güzel hizmetler gerekiyor. Birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Ziyaret için teşekkür eden Vali Çiçek: “Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin nitelikli insan yetiştireceğine inancım tam. Geldiğim günden bugüne kadar Muğla’yı tanırken Muğla’yı önce eğitim alanında tanımak istedim. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Ege Bölgesi’ndeki önemli üniversitelerden birisi. Üniversitemiz inşallah sadece Türkiye’ye değil Dünya’ya alanında iyi insan yetiştirir. Bu da siz değerli öğretim üyelerimizin akademisyenlerimizin sayesinde olacaktır. Üniversite bir şehrin dinamiğidir. Üniversitenin hem kültürel-sosyal hem de ekonomik yönden Muğla’ya katkısı tartışılmaz. Üniversiteler artık yarışıyor. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi eğer çok iyi, kaliteli bir eğitim veriyorsa, araştırmacı yetiştiriyorsa bu büyük bir şans. Sizin gücünüz bizim yönetimimize katkı sağlayacaktır. Bazı projelerde birlikte çalışacağız. Sizlerle birlikte olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327