Üniversitede Bir İlk Gerçekleşecek

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin Muradiye Kampüsünde kurulan Kampüs Caminde bir ilk gerçekleşecek. Muradiye kampusündeki camide ilk kez Sakal-ı Şerif’in de ziyarete açılacağı bildirildi.2 Ocak Cuma’yı Cumartesi bağlayan gece idrak...

Üniversitede Bir İlk Gerçekleşecek
Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin Muradiye Kampüsünde kurulan Kampüs Caminde bir ilk gerçekleşecek. Muradiye kampusündeki camide ilk kez Sakal-ı Şerif’in de ziyarete açılacağı bildirildi.
2 Ocak Cuma’yı Cumartesi bağlayan gece idrak edilecek olan Mevlid Kandili dolaysıyla Yunusemre İlçe Müftülüğü ile Kredi ve Yurtlar Kurumu işbirliğiyle Mevlid Kandili özel programı Kampus Camiinde gerçekleştirilecek.
CBÜ Muradiye kampusünde bulunan Camide kandil özel programı yapılacak. Sakalı Şerif ziyaretinin de olacağı programda üniversite bünyesinde kurulan kampüs caminde ilk defa Sakal-ı Şerif ziyaret edileceği öğrenildi. Misafirlere gül ve kitap hediye edilecek olan programda lokma ikramında da bulunacak.
2 Ocak Cuma günü Kredi ve Yurtlar Kurumu bloklarından kampus camiine saat 18.00’da araç kaldırılacağı açıklanarak tüm vatandaşlar kandil özel programına davet edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327