Ünlü aktörün şaşırtan miras kararı!

Aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybeden Oscar ödüllü aktör Philip Seymour Hoffman tüm mirasını eşine bıraktı. 3 çocuk sahibi aktör, çocuklarının hazır parayla şımarmaması için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

Ünlü aktörün şaşırtan miras kararı!

46 yaşındaki ünlü aktörün ölmeden önce kaleme aldığı vasiyeti avukatları tarafından açıklandı. Hoffman'ın vasiyetinde "Mirasımı çocuklarım hazır parayla hayat mücadelesini bırakıp şımartılmasın diye eşime bırakıyorum" notunu bıraktığı duyuruldu. Philip Seymour Hoffman'ın mirasının yaklaşık 35 milyon dolar olduğu belirtiliyor. Kendisinden üç çocuk sahibi olan hayat arkadaşı Mimi O'Donnel'in bu mirastan bir kısmını çocuklarının sadece eğitimi için kullanacağı ve vasiyet gereği kendilerine para aktarmayacağı öğrenildi.

2005 yılında Capote adlı filmle en iyi aktör Oscarı alan ve Altın Küre'de en iyi performans ödülünün sahibi olan Hoffman geçtiğimiz yıl eroin bağımlılığı nedeniyle özel bir klinikte tedavi görmüştü. 1989 yılında New York Üniversitesi "Tisch School of Arts"ın Drama bölümünden mezun olan Philip Seymour Hoffman Hollywood'un entellektüel aktörlerinden biri olarak gösteriliyordu. 


Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2014, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327