Uzman Hekimler Göreve Başladı

Elbistan Devlet Hastanesi’ne 59. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ile atanan uzman doktorlardan bazıları görevine başladı. Bu sayede hastanedeki uzman doktor sayısı 50’ye ulaştı.Hastaneye ataması yapılan uzman doktorlardan Üroloji...

Uzman Hekimler Göreve Başladı
Elbistan Devlet Hastanesi’ne 59. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ile atanan uzman doktorlardan bazıları görevine başladı. Bu sayede hastanedeki uzman doktor sayısı 50’ye ulaştı.
Hastaneye ataması yapılan uzman doktorlardan Üroloji Uzmanı Dr. Akif Türk, Beyin Cerrahi Uzmanı Dr. Erdinç Kurtoğlu, Nöroloji Uzmanı Dr. Ali Sönmez, Dahiliye Uzmanı Dr. Ömer Genç ve Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ülker Kaya görevlerine başladılar.
Elbistan Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzman Dr. Nedim Kızılkaya, yeni başlayan uzman hekimleri makamında kabul ederek, şunları söyledi:
“Yeni atanan 5 uzman doktorumuz görevlerine başlamıştır. Yeni atananlarla birlikte hastanemizdeki uzman doktor sayısı 50’ye ulaştı. İnşallah bölge halkımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Yeni arkadaşlarımızın da bu yönde gayret göstereceklerine inanıyorum. Bizlerde hastane yönetimi olarak yeni arkadaşlarımıza gereken desteği vereceğimizi ifade ediyor, kendilerine başarılar diliyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327