VALİ KAMÇI MALATYALI ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDİRDİ

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Türkiye Güreş Federasyonu’nun düzenlediği 14-15 Yaş Minikler Güreş Ligi terfi müsabakalarında şampiyon olan Ali Taşboru’yu ödüllendirdi.Sivas Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizesinde...

VALİ KAMÇI MALATYALI ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDİRDİ
Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Türkiye Güreş Federasyonu’nun düzenlediği 14-15 Yaş Minikler Güreş Ligi terfi müsabakalarında şampiyon olan Ali Taşboru’yu ödüllendirdi.
Sivas Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizesinde düzenlenen, 14-15 Yaş Minikler Güreş Ligi terfi müsabakalarında çeşitli kilolarda mücadele eden 67 takım ve 742 güreşçi arasında Malatya Spor Kulübünden Güreşçi Ali Taşboru 100 kg. sıkletinde şampiyon oldu.
Malatyalı şampiyon Taşboru beraberinde Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş, antrenörleri Mithat Böke ve Muhammet Mercimek ile birlikte Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.
Vali Kamçı genç güreşçiyi ve antrenörlerini kutlayarak başarılarının devamı diledi. Kamçı, genç güreşçiye eşofman takımı, ayakkabı ve altın ile ödüllendirirken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fındıklı, müsabakalar hakkında Vali Kamçı’ya bilgiler verdi. Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş da Darende ilçesinde yürütülen spor faaliyetleri hakkında Vali Kamçı’yı bilgilendirdi.
Kaymakam Kuş, ilçede spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini, vermeye de devam ettiklerini dile getirerek, güreşi ve genç güreşçileri desteklediklerini, sadece ilçe genelinde değil çevre illere bağlı ilçelerdeki sporcularla da irtibat halinde olduklarını ve onlara da ilçe takımlarında yer verdiklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327