Vali Koca’dan İl Müdürü Kısacık’a Ziyaret

Karaman Valisi Murat Koca, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Hayati Kısacık’a ziyarette bulundu.Ziyarette Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hayati Kısacık, Vali Koca’ya Karaman’da spor yatırımları,...

Vali Koca’dan İl Müdürü Kısacık’a Ziyaret
Karaman Valisi Murat Koca, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Hayati Kısacık’a ziyarette bulundu.
Ziyarette Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hayati Kısacık, Vali Koca’ya Karaman’da spor yatırımları, yapılacak olan ve yapımı devam eden spor tesisleri, İl Müdürlüğü personeli, Spor İl Müdürlüğü 2015 yılı talep listesi ve ilçelerle ilgili yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Spor İl Müdür Vekili Hayati Kısacık, Vali Koca’nın spora bakış açısındaki hassasiyetin önemini vurgulayarak, sporculara verdiği destekler sayesinde Karaman’da sporda başarı çıtasını daha da yukarılara taşıyacaklarını belirtti.
Spor İl Müdürlüğü birimlerinde çalışan personeli de ziyaret eden Vali Murat Koca, Karaman ili lisanslı faal sporcu sayıları ve faaliyette olan spor dalları hakkında bilgi aldı. Ziyaret sonrası minik sporcuların yoğun ilgisiyle karşılaşan ve minik sporcularla sohbet eden Vali Koca, özel ilgi gösterdiği minik sporculara sporun faydaları konusunda öğütlerde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327