Vali Nayir Söğüt Şenliklerinin Hazırlıklarını Yerinde İnceledi

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 733’üncü Ertuğrulgazi’yi Anma ve Söğüt Şenlikleri hazırlıklarını yerinde inceledi.Vali Nayir, Söğüt Kaymakamlığında, Kaymakam Mitat Gözen, Vali Yardımcıları Metin Çınar, Ekrem Ballı ve Süleyman Deniz, İl...

Vali Nayir Söğüt Şenliklerinin Hazırlıklarını Yerinde İnceledi
Vali Ahmet Hamdi Nayir, 733’üncü Ertuğrulgazi’yi Anma ve Söğüt Şenlikleri hazırlıklarını yerinde inceledi.
Vali Nayir, Söğüt Kaymakamlığında, Kaymakam Mitat Gözen, Vali Yardımcıları Metin Çınar, Ekrem Ballı ve Süleyman Deniz, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır, İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hakan Gezgin ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Kandu ile diğer yetkililerden 12-13-14 Eylül’de düzenlenecek 733’üncü Ertuğrulgazi’yi Anma ve Söğüt Şenliklerinde alınacak güvenlik önlemleri ve hazırlıklar hakkında bilgi aldı.
Daha sonra tören alanında incelemede bulunan Vali Nayir, 3 gün sürecek şenlikler öncesi ön hazırlıkları gözden geçirdiklerini belirterek, "Şenliklerimize katılacak olan devlet büyüklerimizin ve vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir şekilde katılmaları için hem trafik hem güvenlik hem de diğer yönlerden tedbirlerimizi yerinde inceliyoruz. Hazırlıklarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızı şenliklerimize bekliyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327