Vali Öztürk, Valilik Hizmet Binasının İnşaatinda İncelemelerde Bulundu

Bitlis Valisi Orhan Öztürk, Bitlis Valiliğinin yapımı devam eden yeni hizmet binası inşaatında incelemelerde bulunularak çalışmalar hakkında bilgi aldı.Uzun bir süre çalışmaları yerinde inceleyen Vali Öztürk, yapımı devam eden Valilik...

Vali Öztürk, Valilik Hizmet Binasının İnşaatinda İncelemelerde Bulundu
Bitlis Valisi Orhan Öztürk, Bitlis Valiliğinin yapımı devam eden yeni hizmet binası inşaatında incelemelerde bulunularak çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Uzun bir süre çalışmaları yerinde inceleyen Vali Öztürk, yapımı devam eden Valilik hizmet binasının yılbaşına doğru tamamlanmasının planladığını belirterek, binada nüfus, tapu gibi kurumların vatandaşların uygun müracaatının olduğu birimlerin bulunmasının son derece önemli olduğunu belirtti. Hizmet binasının hizmete girmesiyle birlikte, hizmetlerin daha sağlıklı bir şekilde verileceğini söyleyen Vali Orhan Öztürk “Yeni hizmete girecek olan hizmet binamızda, nüfus ve tapu müdürlüklerinin yeni binada en önemli birimlerdir. Yeni yapılan alışveriş merkezi ve çarşısının valilik birimleri ile daha cazip hale geleceğini beklemekteyiz. Valiliğin yeni hizmet binasına taşınması ile birlikte boşalacak mevcut binada, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yanı sıra diğer sosyal hizmetlere yönelik birimlerin konuşlandırılacaktır. Yeni Valilik ve Adliye birimlerinin ihtiyacına yetecek ölçüde otopark bulunmaktadır. Ayrıca Valilik binası içinde bir kafeterya da hizmete girecek. Valilik binası ile alış veriş merkezinin ortasında bir de cami inşası planlanmaktadır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327