Vali Şahin, Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Kurum ziyaretlerine devam eden Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.Vali Şahin, müdürlük binasını gezerek birimler ve yürütülen işlemler hakkında bilgi aldı. Aile ve Sosyal Politikalar...

Vali Şahin, Aile Ve  Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti
Kurum ziyaretlerine devam eden Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Vali Şahin, müdürlük binasını gezerek birimler ve yürütülen işlemler hakkında bilgi aldı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, toplantı salonunda kurumun personel sayısı, kuruluşlar, binalar, yürütülen projeler, faaliyetler ve yatırım programları hakkında geniş kapsamlı brifing verdi.
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, brifing sunumunun ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün çalışmalarından duyduğu memnuniyeti belirterek, "Halka hizmet etmek hakka hizmet etmek gibidir. Çalışmaktan yorulmayın, muhtaç, yaşlı, engelli, çocuk, kadın, şehit aileleri ve gaziler ile dezavantajlı kesimlere yönelik hizmetler çok önemli" dedi.
Vali Şahin, daha sonra il müdürlüğünün karşısında yer alan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca dezavantajlı guruplara yönelik olarak hizmet verecek olan Aile Destek Merkezinin inşaat halindeki binasını gezerek yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi aldı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün hizmet binasının önünde hatıra fotoğrafı çekimi esnasında sigara içerek yoldan geçen vatandaşı gören Vali Şahin, vatandaştan sigarayı bırakma konusunda söz aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327