Vali Tapsız, İl Özel İdaresini Ziyaret Etti

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’ı ziyaret etti.2014 Yılı İl Özel İdaresi’nin yürüttüğü çalışmalar, devam eden işler ve 2015 yılı için planlanan projelerle ilgili Vali Süleyman Tapsız,...

Vali Tapsız, İl Özel İdaresini Ziyaret Etti
Kilis Valisi Süleyman Tapsız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’ı ziyaret etti.
2014 Yılı İl Özel İdaresi’nin yürüttüğü çalışmalar, devam eden işler ve 2015 yılı için planlanan projelerle ilgili Vali Süleyman Tapsız, İl Özel İdaresine ziyarette bulunarak Genel Sekreter Mustafa Bolat’tan bilgi aldı.
Genel Sekreter Bolat, tarafından Vali Tapsız’a özel idarenin yürüttüğü alt yapı çalışmalarının yanında Eğitim, Sağlık, Kültür ve diğer çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Daha sonra Vali Tapsız, mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olup, Eğitim hizmetlerinde kullanılmak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsis edilen Kültür ve Eğitim Merkezinin son durumu ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu.
UNİCEF ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliğiyle, özellikle Kilis’te bulunan misafirlerin eğitiminde kullanılmayı düşünülen bina en kısa sürede hizmet verir hale geleceği bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327