Vali Taşkesen Mardin Gazeteciler Cemiyeti Hizmet Binası Açılışına Katıldı

Mardin’de 20-23 Kasım tarihleri arasında yapılacak Yapı Grubu İnşaat Tadilatı Fuarı’na ilişkin açıklamalarda bulunan Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, fuarın 6-7 Ekim olaylarının getirmiş olduğu tedirginlik bulutlarını dağıtacağını...

Vali Taşkesen Mardin Gazeteciler Cemiyeti Hizmet Binası Açılışına Katıldı
Mardin’de 20-23 Kasım tarihleri arasında yapılacak Yapı Grubu İnşaat Tadilatı Fuarı’na ilişkin açıklamalarda bulunan Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, fuarın 6-7 Ekim olaylarının getirmiş olduğu tedirginlik bulutlarını dağıtacağını söyledi.
Mardin Gazeteciler Cemiyeti’nin hizmet binasının açılışı yapıldı. Açılışa Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Artuklu Kaymakamı Soner Karataşoğlu, Artuklu Belediye Başkanı Emin Irmak, İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, kurum müdürleri, iş adamları, gazeteciler ve davetliler katıldı. Gelen misafirleri kapıda karşılayan Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, tebrikleri kabul etti. Cemiyet binasının açılış kurdelesi kesildikten sonra gelen misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Açılışın ardından Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, Mardin OSB ve Kızıltepe Ticaret Odası ile Ticaret Borsaları desteği ile Zümrüt Fuarcılık tarafından 20-23 Kasım tarihleri arasında açılacak Yapı Grubu İnşaat Tadilatı Fuarı’na ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yapı Grubu İnşaat Tadilatı Fuarı’nın 6-7 Ekin olaylarının getirmiş olduğu tedirginliği kaldırılmasına katkı sağlayacağını dile getiren Taşkesen, fuarı düzenleyen ve katkı sunanlara teşekkür etti. Yapı Grubu’nda bulunan iş adamlarını destek vermeye çağıran Taşkesen, “Bu fuar, normal bir etkinliğin dışında bir etkinlik olacaktır. Bu etkinliği, hepimizin üzerindeki kasvet ve tedirginlik bulutlarını dağıtacak bir faaliyet olarak değerlendirmek gerekir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327