Van Kahvaltısı Derneği Fuara Hazırlanıyor

Van Kahvaltısı Derneği, 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘5. Van Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılarak, birbirinden güzel etkinlikleriyle fuara renk katmaya hazırlanıyor.Van Organize Saniye Bölgesi (OSB) Van Tuşba Kongre...

Van Kahvaltısı Derneği Fuara Hazırlanıyor
Van Kahvaltısı Derneği, 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘5. Van Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılarak, birbirinden güzel etkinlikleriyle fuara renk katmaya hazırlanıyor.
Van Organize Saniye Bölgesi (OSB) Van Tuşba Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuara, 25 il ile birçok ülkedeki şirketlerin katılım sağlaması bekleniliyor. Kısa bir süre önce kurulan ve önemli çalışmalara imza atan Van Kahvaltısı Derneği, Çin’de düzenlenen fuarın ardından şimdi ise 5. Van Turizm ve Seyahat Fuarı’na hazırlanıyor. Yurt içinde ve yurt dışında tüm fuarlara katılma kararı alan Van Kahvaltısı Derneği, kahvaltı kültürünün daha iyi noktalara gelmesi için her platformda yer almayı hedefliyor.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Van Kahvaltısı Derneği Başkanı Yunus Caner, bu fuarın dernek olarak katılacakları ikinci fuar olacağını belirtti. Kahvaltı kültürünün iyi bir zemine oturtulması ve bilinirliğinin daha geniş kitlelere ulaştırılarak tanıtımının iyi yapılması için bu yola baş koyduklarını ifade eden Caner, “Bunun için gereken her türlü çalışmayı yürüteceğiz. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan 5. Van Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılarak, hem ilimizin hem de ilimizin kahvaltı kültürünü tanıtacağız. Bunun için de bir takım etkinliklerle orada yerimizi alacağız. En güzel şekilde, Van’ın güzide değerinden olan kahvaltımızı tanıtacağız. Türkiye’nin 25 ili başta olmak üzere çeşitli ülkelerden gelecek olan dostlarımızı kahvaltımızla buluşturacağız. Hemşehrilerimizin de ilin ekonomisine katkı sunacak olan bu fuarı ziyaret etmelerini, bizleri yalnız bırakmamaları konusunda kendilerini davet ediyoruz. Güzel kentimize fuarın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327