Vanlı Judocu Tohm’ye Davet Edildi

Vanlı judocu Mustafa Ayhan, Samsun’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne (TOHM) davet edildi.Bu yıl Türkiye şampiyonalarında başarılı sonuçlar alarak dikkatleri üzerine çeken ve Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü...

Vanlı Judocu Tohm’ye Davet Edildi
Vanlı judocu Mustafa Ayhan, Samsun’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne (TOHM) davet edildi.
Bu yıl Türkiye şampiyonalarında başarılı sonuçlar alarak dikkatleri üzerine çeken ve Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Ferdi Sporlar Merkezi’nde judo eğitimi gören Vanlı Mustafa Ayhan, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne davet edildi. Van’da eğitim gördükleri süre boyunca kendilerine her türlü desteği veren Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir’e ve İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Rakip Aslan’a teşekkürlerini ileten sporcular, başarılı olabilmek ve Türk sporuna katkıda bulunmak için daha çok çalışacaklarını belirttiler.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Rakip Arslan, “Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen geleceğin şampiyonlarının yetiştirildiği Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri (TOHM) adını taşıyan proje sayesinde, yeni nesiller Türk sporu adına önemli başarılar elde edecek. Sporcu kardeşlerimizin de yakalamış oldukları bu fırsat kendileri açısından son derece önemli, bizler için de gurur verici bir durumdur. Kendilerini kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327