Vatandaşlara Çağri

Torba yasa ile vergi affı gelirken, Aksu Belediyesi’ne emlak ve çevre temizlik borcu olanların aftan faydalanabilmesi için 1 Aralık 2014’e kadar başvuru yapması gerektiği belirtildi.Aksu Belediyesi’ne başta emlak olmak üzere çevre temizlik...

Vatandaşlara Çağri
Torba yasa ile vergi affı gelirken, Aksu Belediyesi’ne emlak ve çevre temizlik borcu olanların aftan faydalanabilmesi için 1 Aralık 2014’e kadar başvuru yapması gerektiği belirtildi.
Aksu Belediyesi’ne başta emlak olmak üzere çevre temizlik borcu olanlar 1 Aralık 2014’e kadar başvurması halinde borçlarını 18 taksitle ödeyebilecekleri, peşin ödeme yapmak isteyenlerin ise avantajlı indirim imkanından faydalanabilecekleri bildirildi.
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, torba yasadan faydalanmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmaması gerektiğine vurgu yaptı. Başkan Şahin, hükümetin çıkardığı torba yasadaki affın borçlular için önemli bir imkan olduğuna dikkat çekerek başvuru süresinde belediyeye müracaat edilmesini, zamanında başvurmayanların aftan faydalanamayacağına dikkat çekti.
Aftan faydalanmak isteyen mükelleflerin belediyeye gelerek başvuru dilekçesi doldurması gerektiğini bildiren Başkan Şahin, isteyenler peşin isteyenler de taksitle birikmiş vergilerini ödeyebileceklerini vurguladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327