Veli Kavlak Ve Cenk Tosun Taraftarlarla Buluştu

Beşiktaşlı futbolculardan Veli Kavlak ve Cenk Tosun, Vialand Kartal Yuvası’nda taraftarlarla buluştu.Siyah-beyazlı futbolcu Veli Kavlak, “Takımdaki durum şuan çok iyi. Milli takımdaki oyuncularda takımımıza katılmaya başladı. Pazar günkü...

Veli Kavlak Ve Cenk Tosun Taraftarlarla Buluştu
Beşiktaşlı futbolculardan Veli Kavlak ve Cenk Tosun, Vialand Kartal Yuvası’nda taraftarlarla buluştu.
Siyah-beyazlı futbolcu Veli Kavlak, “Takımdaki durum şuan çok iyi. Milli takımdaki oyuncularda takımımıza katılmaya başladı. Pazar günkü Sivasspor maçını kazanmak istiyoruz. Bu karşılaşmaya da en iyi şekilde hazırlanıyoruz” dedi.
Bir basın mensubunun, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Veli’ye bunu hatırlatması üzerine tecrübeli futbolcu kulüple henüz bir görüşme yapmadıklarını söyledi.
Beşiktaş’ın golcüsü Cenk, Ankara’da oynayacakları Sivasspor maçının kendileri açısından farklı olacağını ifade ederek, “Taraftarımızın desteğini orada da bekliyoruz. Galatasaray ve Fenerbahçe kendi aralarında puan kaybedecekleri için Sivasspor maçının önemi bizim adımıza daha fazla oldu. Takımdaki hava çok güzel” açıklamasını yaptı.
Milli takıma çağrılmaması ile ilgili gelen bir soruya ise Cenk Tosun, şu cevabı verdi:
“Umuyordum milli takıma çağrılmayı. Bekledim de açıkcası. Ama Fatih Hoca’nın kararı bu. Saygı göstermemiz lazım. Daha fazla çalışmam lazım demek ki. Milli takıma seçilmek için bundan sonra da elimden geleni yapacağım.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327