Velilerden “yeni Öğrenci, Yeni Sınıf” Projesine Destek

Odunpazarı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, öğrenci velileri ile gönüllü olarak başlattılan “Yeni Öğrenci, Yeni Sınıf” projesi hayata geçirildi.Projeye, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında, yeni “Anadolu Meslek Programı”...

Velilerden “yeni Öğrenci, Yeni Sınıf” Projesine Destek
Odunpazarı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, öğrenci velileri ile gönüllü olarak başlattılan “Yeni Öğrenci, Yeni Sınıf” projesi hayata geçirildi.
Projeye, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında, yeni “Anadolu Meslek Programı” kapsamında 6 sınıfın düzenlemesi ile kayıt yaptıran 204 yeni öğrencinin velileri destek veriyor. Okul yöneticileri, projenin amacının; daha temiz, ferah, estetik, düzenli ve sağlıklı derslikler oluşturmak olduğu vurgulandı. Açıklamada, üniversite amfi sisteminin örnek alınarak, öğrenci velilerinin katkılarıyla yaptırılan raylı sınıf sıra sisteminin Eskişehir ve ülkede bir ilki başlatılan uygulama olduğu ifade edildi. 4 yıllık olarak planlanan ve birinci aşaması tamamlanan projenin hedefinin her öğretim yılı başında bir katı dizayn etmek olduğu dile getiren yöneticiler, projeye destek veren velilere teşekkür ederek, maddi ve manevi katkılarının devamını istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327