Vergide Fırsat Zamanı

Resmi Gazete’de Yayımlanan bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına dair Torba Kanunla geriye dönük Emlak ve İşyeri Temizlik Vergisi borcu olanlar 1 Aralık 2014 tarihine Adapazarı Belediyesi’ne müracaat ederek borçlarını yapılandırabilecek.Adapazarı...

Vergide Fırsat Zamanı
Resmi Gazete’de Yayımlanan bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına dair Torba Kanunla geriye dönük Emlak ve İşyeri Temizlik Vergisi borcu olanlar 1 Aralık 2014 tarihine Adapazarı Belediyesi’ne müracaat ederek borçlarını yapılandırabilecek.
Adapazarı Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada 6552 sayılı Torba Kanunla 2013 yılı ve öncesi Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik vergisi borcu olanların 1 Aralık 2014 tarihine kadar Adapazarı Belediyesi Gelir Birimi veznelerine gelerek yapılandırmadan yararlanabileceği belirtildi.
Adapazarı Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Emlak ve Çevre Temizlik borcu yapılandırmasından yararlanmak isteyen mükelleflerin Adapazarı Belediyesi Gelir Birimi’ne başvurarak dilekçe vermeleri gerektiği belirtilerek, “2013 yılı ve öncesi Emlak ve Çevre Temizlik vergisi borcu olan mükellefler 1 Aralık 2014 tarihine kadar belediye Gelir Veznesine müracaat ederek borçlarını yapılandırabilecek” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327