Vural Kavuncu: Belediye Ve İl Özel İdaresi Çalişanlarina Teşekkür Ediyorum

AK Parti Kütahay Milletvekili Vural Kavuncu, Tavşanlı’da şehir merkezinde yoğun kar yağışının ardından aralıksız çalışma yürüten belediye ve ilçe özel idaresi personellerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.Tavşanlı’daki...

Vural Kavuncu: Belediye Ve İl Özel İdaresi Çalişanlarina Teşekkür Ediyorum
AK Parti Kütahay Milletvekili Vural Kavuncu, Tavşanlı’da şehir merkezinde yoğun kar yağışının ardından aralıksız çalışma yürüten belediye ve ilçe özel idaresi personellerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Tavşanlı’daki çalışmaları yerinde gören Ak Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Mustafa Güler ile görüştükten sonra çarşı merkezi gezdi.
Burada çalışmalarını sürdüren işçilerle görüşen Kavuncu, “Tavşanlı beyaza büründü. kar yağışının devam ettiği Tavşanlı ilçemizde Belediye ve İl Özel İdare çalışanlarımızın yanındaydık, son yılların en şiddetli kar yağışının yaşandığı ilçemizde tüm ekipler gayretli ve uzun süreli çalışmalarıyla yolları açmaya ve gerekli çalışmaları devam ettirmeye gayret gösteriyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. (İÖ-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327