Yağmur Silifke’yi Etkiledi

Mersin’in Silifke ilçesinde sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, bazı vatandaşlar hazırlıksız yakalandığı için zor anlar yaşadı.Yaklaşık 2 saat süren sağanak nedeniyle ilçe merkezindeki yollarda su birikintisi oluştu. Zaman zaman...

Yağmur Silifke’yi Etkiledi
Mersin’in Silifke ilçesinde sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, bazı vatandaşlar hazırlıksız yakalandığı için zor anlar yaşadı.
Yaklaşık 2 saat süren sağanak nedeniyle ilçe merkezindeki yollarda su birikintisi oluştu. Zaman zaman rögarların da tıkanmasıyla meydana gelen su birikintileri nedeniyle araçlar ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yanlarında şemsiye olan vatandaşlar yağıştan en az etkilenirken, hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ise zaman zaman zor anlar yaşadı. Yağışlar nedeniyle su baskınlarının olmaması iş yeri sahiplerini ve vatandaşları sevindirirken zaman zaman görüş mesafesi de azaldı.
UZUNCABURÇ, KIROBASI’NA İLK KAR DÜŞTÜ
Silifke’nin dağlık bölgesindeki köylere yılın ilk karı yağdı.
Dün başlayan kar Silifke’nin Toros Dağları eteğindeki Uzuncaburç, Kırobası mahallelerinde etkili oldu. Kar nedeniyle Silifke Karayolları ekipleri yolda önlem alıp çalışma başlatırken, ulaşımda herhangi bir aksaklık olmadı. Karayollarına ait iş makineleri yolların kapanmaması için çalışma başlattı. Kar yağışından dolayı olumsuz bir durumun yaşanmadığı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327