Yahyalı Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı

Yahyalı Belediye Meclisi Ekim ayı olağan toplantısı Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleşen Meclis toplantısında sırasıyla, 2015 Mali Yılı Gelir...

Yahyalı Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı
Yahyalı Belediye Meclisi Ekim ayı olağan toplantısı Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleşen Meclis toplantısında sırasıyla, 2015 Mali Yılı Gelir ve Gider Bütçesinin görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğünün yazısı, 2015 Yılı Vergi ve Harç Tarifelerinin görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğünün yazısı, 2015 Yılı Ücret Tarifelerinin görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğünün yazısı, 1/1000 ölçekli uygulama imar planı yapılması ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün yazısı, Tabela temizliği ve cephe yenileme ile ilgili, Fen İşleri Müdürlüğünün yazısı olmak üzere beş gündem maddesi, ilgili komisyonlara havale edildi.
Tabela temizliği ve cephe yenileme ile ilgili gündem maddesi görüşülürken konu ile alakalı meclis üyelerine bilgi veren Başkan Esat Öztürk, "Bildiğiniz gibi ilçemiz 6360 sayılı kanun ile Büyükşehir Belediyesine bağlandı. İlçemizin köy görüntüsünden çıkması için tabela temizliği ve cephe yenilemesi güzel bir uygulama. Daha önce Büyükşehir Belediyemiz bu projeyi Sivas caddesinde, Cumhuriyet meydanında uyguladı. Çokta takdir edilen bir proje oldu. İlçemizde de bunu gerçekleştirmek istiyoruz. Artık köy görüntüsünden çıkmış bir ilçe olarak ilk adımı atmış oluyoruz. İnşallah alacağımız kararın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327