Yalçın Aras tecrübelerini üniversiteli gençler ile paylaştı

Uludağ Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Uludağ İşletme Topluluğu (ULİT) tarafından bu yıl on üçüncüsü düzenlenen ve üç gün süren Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi’nin ilk günkü konuşmacaları arasında yer alan Gökçelik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, tecrübelerini gençler ile paylaştı.

Yalçın Aras tecrübelerini üniversiteli gençler ile paylaştı

Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun on üç yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğü PBYSK etkinliği bu yıl da önemli konu ve konuşmacılar ile Uludağ Üniversitesi Görükle Yerleşkesi Prof.Dr.Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Sektörlerin önde gelen şirketleri ve üst düzey yöneticileri ile öğrencileri buluşturan etkinliğe konuk olan Yalçın Aras, iş yaşamında yakaladığı başarının sırlarını öğrenciler ile paylaşırken onlara iş hayatı ile ilgili önemli tavsiyelerde de bulundu.

Bugün perakende sektöründe raf sistemleri üretiminde lider şirketler arasında yer alan ve son dönemde gerçekleştirdiği endüstri 4.0 yatırımları ile adından söz ettiren Gökçelik şirketinin kuruluş hikayesi, iş hayatından karşılaştığı zorluklar ve başarıyı yakalamak için verdiği mücadele hikayesini paylaşan Aras, eğitim süresinin sonunda mezun olarak iş hayatına atılacak olan gençlere pek çok önemli tavsiyede bulunurken etkinliğin son bölümünde gençlerin sorularına cevap verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327