Yalovalı Çiftçiler Bağ-kur Borçlarını Kredi Çekip Ödeyecek

Denizbank, Yalovalı çiftçilere Bağ-Kur’a olan borçları için kredi imkanı sağladı.Yalova Ziraat Odası Başkanı Şaban Beşli’yi makamında ziyaret eden Deniz Bank Marmara Tarım Satış Müdürü Galip Şahan, çiftçilerin “Torba Yasa’’...

Yalovalı Çiftçiler Bağ-kur Borçlarını Kredi Çekip Ödeyecek
Denizbank, Yalovalı çiftçilere Bağ-Kur’a olan borçları için kredi imkanı sağladı.
Yalova Ziraat Odası Başkanı Şaban Beşli’yi makamında ziyaret eden Deniz Bank Marmara Tarım Satış Müdürü Galip Şahan, çiftçilerin “Torba Yasa’’ kapsamında af gelen gecikmiş Bağ-Kur borçlarını 5 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajı ile yeniden yapılandıracaklarını söyledi. Üreticiler, Deniz Bank kredisiyle borçlarını Bağ-Kur’a peşin ödeyecek.
Deniz Bank Marmara Tarım Satış Müdürü Galip Şahan, “6552 Sayılı İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması ile Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun ya da kısa adıyla “Torba Yasa” kapsamında af gelen gecikmiş Bağ-Kur borçları, Deniz Bank Bağ-Kur Kredisi ile 5 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajı ile yeniden yapılandırılacak. Üreticiler hem bu krediyle borçlarını Bağ-Kur’a peşin ödeyerek yapılandırma haklarını kullanmış olacaklar, hem de Bağ-Kur’un hizmetlerinden kesintisiz olarak faydalanmaya devam edebilecekler. Deniz Bank’a kredi borcunu hasatta ödeyecekler" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327