Yalovalı Furkan, Zirve Üniversitesi Spor Kulübü’ne Transfer Oldu

Yalova Belediyesi Gençlik ve Spor alt yapısında yetişerek A takıma kadar çıkan 18 yaşındaki kısa forvet oyuncusu Furkan Firar, Gaziantep Zirve Üniversitesi Spor Kulübü’ne transfer oldu.Genç basketbolcu yüzde 100 burs ile kazandığı Zirve...

Yalovalı Furkan, Zirve Üniversitesi Spor Kulübü’ne Transfer Oldu
Yalova Belediyesi Gençlik ve Spor alt yapısında yetişerek A takıma kadar çıkan 18 yaşındaki kısa forvet oyuncusu Furkan Firar, Gaziantep Zirve Üniversitesi Spor Kulübü’ne transfer oldu.
Genç basketbolcu yüzde 100 burs ile kazandığı Zirve Üniversitesi’nde spor hayatını sürdürecek. Furkan Firar, formasını giydiği Yalova Belediyesi Gençlik ve Spor’da 8 yerel lig şampiyonluğu, 1 Marmara şampiyonluğu ve bir de Marmara bölge finali görme başarısı göstermişti. Gaziantep’e giden 18 yaşındaki Yalovalı basketbolcu, sağlık kontrolünden geçerek resmi sözleşmeye imza atarken, 2014-2015 sezonunda Zirve Üniversitesi ile 3. Ligde forma giyecek.
Furkan Firar, yetişmesinde önemli pay sahibi olan Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Şubesi Sorumlusu Murat Dönmez ve antrenör Dağhan Oğuz’a teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327