Yapı Denetim Firmalarıyla Toplantı Yapıldı

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa’daki yapı denetim firmalarının temsilcileriyle bir araya geldi.Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Başkan Yardımcıları Kılıç...

Yapı Denetim Firmalarıyla Toplantı Yapıldı
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa’daki yapı denetim firmalarının temsilcileriyle bir araya geldi.
Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Başkan Yardımcıları Kılıç Kaya ve Ramis Şiyak, İmar ve Şehircilik Müdürü Saniye Altay, Yunusemre Belediye Meclisi İmar Komisyonu Başkanı Can Mercül ve Manisa’daki yapı denetim firmalarının temsilcileri katıldı.
Toplantıda yapı denetim firma temsilcilerinin sorunlarını dinleyen Başkan Mehmet Çerçi, “İmar ve Şehircilik Müdürlümüz hızla yapılanıp faaliyete başladı. Ruhsat işlemleri en hızlı şekilde çözülüyor. Arkadaşlarımız elinden geleni yapıyor. Yapı denetim firmaları olarak sorumluluklarınız büyük. Bu sorumluluğun farkında olarak bu şehri büyüteceğiz. Karşılıklı fedakarlık yapmamız lazım” diye konuştu.
İmar ve Şehircilik Müdürü Saniye Altay ise, “Başvuru evrakları eksiksiz olan projeleri bekletmiyoruz. Zaman zaman elbette eksiklikler yaşanabilir. Ancak karşılıklı anlayış çerçevesinde sorunlarımız çözebiliriz. Yapı denetim firmaları olarak bize destek olun. Birlikte iyi işler yapalım” dedi.
Toplantıda yapı denetim firmalarının temsilcileri soru cevap şeklinde sorunlarını aktardılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327