Yaralının İletişim Merakı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada yaralanan şahıs, ambulansa taşınırken ve ilk tedavisinin yapıldığı sırasında cep telefonu bir an olsun bile elinden bırakmadı.Olay, dün gece Nazilli’nin Muammer Aksoy...

Yaralının İletişim Merakı
Aydın’ın Nazilli ilçesinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada yaralanan şahıs, ambulansa taşınırken ve ilk tedavisinin yapıldığı sırasında cep telefonu bir an olsun bile elinden bırakmadı.
Olay, dün gece Nazilli’nin Muammer Aksoy Mahallesi 1226 Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; S.A. (21) ile iki gün önce yaşadığı kavga nedeniyle aralarında husumet oluşan ulunan S.Ç (22), yanına ağabeyi S.Ç’yi de (25) alarak geç saatlerde S.A’nın evine geldi. Hesaplaşmak isteyen S.Ç. ile ağabeyi S.Ç. üstlerinde bulunan bıçakla etrafa saldırmaya başladı. Bunun üzerine evde bulunan av tüfeğini alan S.A, bıçakla üzerine yürüyen S.Ç’yi sağ bacağından vurarak yaraladı ve gecenin karanlığından faydalanarak kayıplara karıştı.
Silah sesini duyan komşuların haber vermesi üzerine bölgeye polis ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Düzünden yaralanan S.Ç., polislerin de yardımıyla ambulansa taşındı. Sedye yatırılan ve ardından ambulansa bindirilen S.Ç., taşıma işlemi ve sağlık görevlisinin kendisine ilk tedaviyi yapması sırasında cep telefonuyla yazışmaya ve görüşme yapmaya ara vermeden devam etti. S.Ç’nin yarasına ve kendisine tardım etmeye çalışan görevlilere aldırmadan telefon kullanmaya devam etmesi, görenleri hayrete düşürdü.
Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan S.Ç’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Firar eden şüpheli S.A’nın yakalanması için başlatılan çalışmanın devam ettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327