Yardım çığlığı bu kez Bursa'dan yükseldi!

Türkiye, son günlerde kadına yönelik şiddeti ve Ceren Özdemir ile Şule Çet'in vahşice katledilmelerini konuşurken bir yardım çığlığı da Bursa'dan geldi. 22 yaşında bir genç kadın, kendisine cinsel saldırıda bulunan şahıslar tarafından ölümle tehdit edildiğini sosyal medyadan paylaşarak yetkililerden yardım istedi.

Yardım çığlığı bu kez Bursa'dan yükseldi!

Olay, Bursa'da gerçekleşti. 22 yaşındaki genç kadın, cinsel saldırıya uğramasının ardından şikayetçi oldu ancak tehditlerin ardı arkası kesilmedi. Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda Mudanya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın dosyayı Ağır Ceza Mahkemesi'ne intikal ettirdiğini söyleyen genç kadın, duruşma gününün halen belli olmayışına isyan etti.

Mahkemede tanığı olacak kişinin kendisine tecavüz edenler tarafından saldırıya uğradığını söyleyen genç kadın, şikayetinden vazgeçmesi için kendisine para teklif edildiğini; kabul etmediği andan itibaren de tehdit ve hakaret dolu mesajlar aldığını sosyal medya hesabından paylaştı.

Genç kadın, yayınladığı mesajda; "Ben 22 yaşımda kahroluyorum . Hiçbir bağım olmayan cani tarafından Bursa'da vahşice saldırıya uğruyorum mesela kişi serbest bırakılıyor tutuksuz yargılanıyor. Bana tecavüz eden utanması gerekirken ben utanıyorum ondan sonra cesaret edip şikayet edince ben rezil olmuş gibi hissediyorum. Ben artık kafayı yiyorum . Nasıl ya nasıl hangi vicdana sığar onu elini kollunu sallaya sallaya tanığımı dövdürtmesine önümü kesip para teklif etmesine ağır Mesajlar ile tehdit edip hakaretler etmesine . Nasıl bırakırsınız !!! Bana deodarantla saldırdı sonra da tecavğz etti !!! Anlıyor musunuz ama beni kimse işitmiyor herkes birşey çıkmaz veya ceza alır diyip geri gönderiyor . 6284 neden beni korumuyor ? Neden böyle deliller varken tutuksuz yargılanıyor ? Ben veya tanıklarımdan biri ölürse kim sorumlu?Psikolojik haplar ile ayakta duruyorum millet bana acıyor kimisi inanmıyor ya bir kadın bu kadar iğrenç detaylarla kendi namusunu koyar mı ortaya hiç mi vicdanınız yok sizin !!!" sözleri ile yetkililerden yardım talep etti.

Genç kadının sosyal medya hesabından paylaştığı, hakaret ve tehdit içeren bazı mesajlar ise şu şekilde:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozi
Ozi - 1 yıl Önce

Sizin erkekliginize tüküreyim

Asabi
Asabi - 1 yıl Önce

şerefsiz yaparken karını çocuğunu düşündünmü adi bide tehdit ediyon bunları yapacan adalet seni serbest brakacak böyle adalet batsın cehennem azabı çek inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327