Yaş Sebze Meyve İhracatinin Kalbi Antalya’da Atıyor

Önümüzdeki haftalarda başlayacak olan yaş sebze meyve ve narenciye ihracat sezonu öncesi, sektör temsilcileri Antalya’da bir araya geldi.Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) ev sahipliğinde gerçekleşen ve 3 gün sürecek olan Yaş Sebze...

Yaş Sebze Meyve İhracatinin Kalbi Antalya’da Atıyor
Önümüzdeki haftalarda başlayacak olan yaş sebze meyve ve narenciye ihracat sezonu öncesi, sektör temsilcileri Antalya’da bir araya geldi.
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) ev sahipliğinde gerçekleşen ve 3 gün sürecek olan Yaş Sebze Meyve Sektörü Ortak Akıl Toplantısı, Akra Barut Otel’de başladı. Toplantıya bölgeyi temsilen Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, Akdeniz İhracatçılar Birliği (AİB) Başkanı Ali Kavak, Uludağ Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Salih Çalı, Ege Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği eski Başkanı Mustafa Türkmenoğlu, birliklerin yöneticileri ve ihracatçılar katıldı.
Üç gün sürecek toplantılarda narenciye ile yaş sebze meyve üretimi ve ihracatının sezon öncesinde değerlendirileceği belirtilirken, Rusya Federasyonu’na gerçekleşecek olan yaş sebze meyve ve narenciye ihracatı konusunun da ele alınacağı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327