Yaşar’dan Başkan Korkut’a Teşekkür Ziyareti

10 Ağustos seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan’a verdiği rekor oy ile Türkiye gündemine oturan Sincik ilçesine teşekkür ziyaretleri devam ediyor.Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Erdoğan’a yüzde 95.7 oranında oy...

Yaşar’dan Başkan Korkut’a Teşekkür Ziyareti
10 Ağustos seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan’a verdiği rekor oy ile Türkiye gündemine oturan Sincik ilçesine teşekkür ziyaretleri devam ediyor.
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Erdoğan’a yüzde 95.7 oranında oy vererek kendi rekorunu kıran Sincik ilçesine teşekkür ziyaretleri devam ediyor. O SES Gurup Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Osman Yaşar, Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut’u makamında ziyaret ederek Cumhurbaşkanlığı seçiminde göstermiş oldukları başarıdan dolayı Başkan Korkut’un şahsında Sincik halkına teşekkür etti.
O SES Gurup Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Osman Yaşar, yaptığı ziyaret ile ilgili açıklamasında, “Sultangazi Belediye Meclis Üyesi olarak ilçemizin yüzde 96 oy oranıyla Türkiye şampiyonu olması beni ziyadesiyle memnun etmiştir. Yeni Türkiye’nin inşasında emeği bulunan bütün Sinciklilere şükranlarımı sunarım. Sincikliler bütün dünya mazlumları adına oy kullanmıştır. Küresel güç olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ülkemiz Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde daha da büyüyecektir. Bu büyümeye oy vererek istikrarın devamına katkı sunan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.
Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut ise OSES Gurup Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Osman Yaşar’ın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halkımızın kendi rekorunu yeniden kırarak göstermiş olduğu başarıyı kutlamak amacıyla bizleri ziyaret eden Sayın Osman Yaşar, Hasan yaşar, Ramazan Keskin ve arkadaşlarına teşekkür ederim” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327