Yasin Öztekin'e müthiş teklif

Galatasaray'ın 7 milyon Euro bonservis istemesi yüzünden Kansas City'ye transferi gerçekleşmeyen Yasin Öztekin'i İngiliz kulüpleri de listesine aldı.

Yasin Öztekin'e müthiş teklif

1 milyon 50 bin Euro'luk garanti ücretiyle Bilal Kısa'nın ardından takımın ilk 11'inde en az kazanan isim olan Yasin yazın tatil yapmadı.

Hamburg'da özel kondisyoner eşliğinde iki hafta çalışan gurbetçi yıldız kampa hazır geldi ve farkını ilk resmi maçta gösterdi.

Sporting Kansas City Teknik Direktörü Peter Vermes, wyscout (oyuncu izleme) yöntemi ile birçok maçını izlediği Yasin'in transferini istedi. G.Saray'da kazandığı paranın 3 katı olan 3 milyon Euro'luk teklife rağmen Yasin "Ben daha kendimi Şampiyonlar Ligi'nde gösteremedim" dedi ve kararı yönetime bıraktı.

G.Saray 7 milyon Euro isteyince transfer gerçekleşmedi. Premier Lig'den ismi sır gibi saklanan bir takımın da Yasin'i izlettiği ve devre arasında teklifte bulunacağı öğrenildi.

Galatasaray'a transfer olmak için ücretinin yarısını Erciyes'e ödemeyi kabul edip arabasını bile satan Yasin'in eski kulübüne ödeyeceği bir senet daha kaldı. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2015, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327