Yaşlı Kadın Dolandırıcıların Hedefi Oldu

Bolu’da şüpheli bir şahıs tarafından telefonla aranarak terör örgütünün hesaplarını takip ettiği söylenen kadın, çöp konteynırına 21 bin TL bırakınca dolandırıldı.Olay, öğle saatlerinde Karaçayır Mahallesi PTT Caddesi Aydın...

Yaşlı Kadın Dolandırıcıların Hedefi Oldu
Bolu’da şüpheli bir şahıs tarafından telefonla aranarak terör örgütünün hesaplarını takip ettiği söylenen kadın, çöp konteynırına 21 bin TL bırakınca dolandırıldı.
Olay, öğle saatlerinde Karaçayır Mahallesi PTT Caddesi Aydın Sokak’ta yaşandı. Edinilen bilgiye göre, M.E. isimli yaşlı kadını telefonla arayan bir kişi, kendisine terör örgütünün takibinde olduğunu söyledi. Paniğe kapılan kadın ne yapması gerektiğini sorunca telefondaki şüpheli şahıs hesabındaki paraları bankadan çekerek PTT Şubesi’nin yanındaki Aydın Sokak’ta bir inşaat kenarında bulunan çöp konteynırına bırakmasını istedi. Saat 12.00 sıralarında çöp konteynırına 21 bin TL bırakan kadın oradan ayrıldı. Aradan 4 saat geçmesine rağmen telefondaki şahıs bir daha aramayınca yaşlı kadın dolandırıldığını anladı. M.E.’nin polise durumu anlatmasından sonra olay yerine gelen Asayiş, Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, çöp konteynırlarında arama yaptı. Çöp kutularının altına kadar batan polisler, parayı bulamadı.
Dolandırıcılara 21 bin TL parasını kaptıran kadın emniyete götürülürken, polis ekipleri çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327