Yaşlılara Beslenme Eğitimi

Muratpaşa Belediyesi Sağlık Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün ortaklığında, Yaşlı Evi’ne üye yaklaşık 150 yaşlıya beslenme eğitimi verildi.”Gümüş Sohbetler” dizisinin ilki “Kaliteli ve iyi yaşamak için...

Yaşlılara Beslenme Eğitimi
Muratpaşa Belediyesi Sağlık Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün ortaklığında, Yaşlı Evi’ne üye yaklaşık 150 yaşlıya beslenme eğitimi verildi.
”Gümüş Sohbetler” dizisinin ilki “Kaliteli ve iyi yaşamak için nasıl beslenmek gerekir” konulu beslenme eğitimi Diyetisyen İmran Özyünlü tarafından Yaşlı Evi bahçesinde verildi. Yaşlı Evi üyeleri ve ailelerinin katıldığı eğitim çalışmaları değişik etkinliklerle devam edecek.
Gümüş Sohbetlerin farklı eğitim çalışmalarıyla devam edeceğini belirten Sosyal Yardım İşleri Müdürü Emin Sözen, “Yaşlı Evimize üye yaşlılarımız ve ailelerine beslenme eğitimini diyetisyenimizle yaptık. Kaliteli ve iyi yaşamak için nasıl beslenmeleri konusunda bilgilendirildiler. Yaşlılarımız bizim için büyük önem taşıyor. Yaşlılarımızın sağlığı ve beslenmeleriyle de yakından ilgileniyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327