Yazar Demirkıran Samsun’a Geliyor

İlkadım Belediyesi, "Dünyanın En Akıllı İnsanı" Erdal Demirkıran’ı Samsunlularla buluşturuyor.Kendini 15 Mart 2030 dünya barışına adayan ve Noter’den "Dünyanın En Akıllı İnsanı" olduğuna dair yazıyı onaylatan yazar Erdal Demirkıran,...

Yazar Demirkıran Samsun’a Geliyor
İlkadım Belediyesi, "Dünyanın En Akıllı İnsanı" Erdal Demirkıran’ı Samsunlularla buluşturuyor.
Kendini 15 Mart 2030 dünya barışına adayan ve Noter’den "Dünyanın En Akıllı İnsanı" olduğuna dair yazıyı onaylatan yazar Erdal Demirkıran, Samsun’da sevenleri ile buluşacak. Bugüne kadar kaleme aldığı 12 farklı kitabıyla geniş bir okuyucu kitlesine sahip olan Demirkıran, 14 Kasım Cuma günü saat 19.00’da İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen “2. İlkadım Konferansları Okur-Yazar Buluşması” için Atatürk Kültür Merkezi’nde seminer verecek.
İlkadım Belediyesi olarak kültür ve sanata önem verdiklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım Belediyesi olarak ‘İlkadım Okur-Yazar Buluşmaları’ kapsamsında Türkiye’nin önemli isimlerini Samsunlu vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. İlkadım olarak kültür ve sanata yüksek derece önem veriyor. Sanatı ve sanatçıyı destekliyoruz. Her ayda bir gerçekleşen ‘İlkadım Okur-Yazar Buluşmaları’ hız kesmeden devam edecektir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327